54%

јакна- 9002

860,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9002

Опис

Модело има патент.
Долги ракави и два странични џебови.
Моделот совршено ќе го надополни вашето пролетно секојдневие.
Ткаенина:
полиестер - 95% еластан - 5%

Препорачани производи