56%

црн елек AUDI - 5000

1.250,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 5000

Опис

Боја – црна / мат /. Платформа – полиамид. Отпорен на вода и отпорен на ветер! Со патент на 3-от џеб. Тежина – 0,4 кг – 0,5 кг! Везени амблеми и натписи! Силиконски надолу – полнење..

Детали

SKU
5000
Категории

Препорачани производи