57%

црни пантолони Speed Sport -9171

800,00 ден. 1.880,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9171

Опис

Одлична долна облека направена од висококвалитетна ткаенина. Моделот има класичен крој, стеснет на дното на ногата. Постојат странични џебови со патент и еластична на врвот со врски за прилагодување на ширината и нозете. Погодно и за секојдневно и за спорт.

Препорачани производи