47%

црна маица kawasaki -2073

990,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 2073

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук.

Пријатна ткаенина што може да дише,

е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
2073
Категории

Препорачани производи