30%

Црна маица со сиви ракави - 904

690,00 ден. 990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 904

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук.

Пријатна ткаенина што може да дише,

е идеална за секаков вид активност.

Детали

SKU
904
Категории
Brand

Препорачани производи