23%

фустан - 9989

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9989

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

joreta 1661

Детали

SKU
9989
Категории

Препорачани производи