31%

фустан - 9984

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9984

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

asj

Детали

SKU
9984
Категории

Препорачани производи