40%

фустан-9980

1.490,00 ден. 2.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9980

Опис

Материјал:
50% памук
 45% полиестер
 5% еластан
KATRIN

Детали

SKU
9980
Категории

Препорачани производи