42%

фустан-9978

1.090,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9978

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

EFREA

Детали

SKU
9978

Препорачани производи