41%

фустан-9977

990,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9977

Опис

Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
SABINA

Детали

SKU
9977

Препорачани производи