18%

фустан - 9975

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9975

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

ermina 1916

Детали

SKU
9975
Категории

Препорачани производи