41%

фустан- 9968

990,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9968

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

lorita

Детали

SKU
9968

Препорачани производи