23%

фустан - 9967

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9967

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

enigma

Детали

SKU
9967
Категории

Препорачани производи