31%

фустан - 9965

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9965

Опис

Материјал: 95% памук,  5% еластин

praga

Детали

SKU
9965
Категории

Препорачани производи