23%

фустан - 9962

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9962

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

prea 974

Детали

SKU
9962
Категории

Препорачани производи