35%

фустан -690-1

1.090,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 690-1

Опис

Материјал:
95% памук
 5% еластан

Детали

SKU
690-1

Препорачани производи