18%

фустан - 3081

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 3081

Опис

Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
miroslava

Детали

SKU
3081
Категории

Препорачани производи