23%

фустан - 3075

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 3075

Опис

Материјал:
 95% памук
 5% еластан
belimira

Детали

SKU
3075
Категории

Препорачани производи