52%

фустан - 3016

1.090,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 3016

Опис

Материјал:
 95% памук, 
5% еластан

Детали

SKU
3016

Препорачани производи