31%

фустан -1228

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1228

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
romina

Детали

SKU
1228
Категории

Препорачани производи