18%

фустан -1226

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1226

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
anita

Детали

SKU
1226
Категории

Препорачани производи