23%

фустан -1225

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1225

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
sheli teget

Детали

SKU
1225
Категории

Препорачани производи