фустан -1224

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1224

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
sheli crveno

Детали

SKU
1224
Категории

Препорачани производи