27%

фустан -1221

1.290,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1221

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
mailo

Детали

SKU
1221
Категории

Препорачани производи