23%

фустан -1219

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1219

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
bruno

Детали

SKU
1219
Категории

Препорачани производи