13%

фустан -1218

1.290,00 ден. 1.490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1218

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
samanta zeleno

Детали

SKU
1218
Категории

Препорачани производи