23%

фустан -1217

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1217

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
krisi

Детали

SKU
1217
Категории

Препорачани производи