18%

фустан -1216

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1216

Опис

80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
klimentina

Детали

SKU
1216
Категории

Препорачани производи