26%

фустан -1213

1.390,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1213

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
laura

Детали

SKU
1213
Категории

Препорачани производи