31%

фустан -1209

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1209

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
graciela

Детали

SKU
1209
Категории

Препорачани производи