18%

фустан -1206

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1206

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
katerina zolto

Детали

SKU
1206
Категории

Препорачани производи