фустан -1204

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1204

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
hardi

Детали

SKU
1204
Категории

Препорачани производи