23%

фустан -1202

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1202

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

britni

Детали

SKU
1202
Категории

Препорачани производи