23%

фустан -1201

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1201

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

greti

Детали

SKU
1201
Категории

Препорачани производи