23%

фустан -1199

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1199

Опис

Материјал:
95% памук
 5% еластан

iohana 1909

Детали

SKU
1199
Категории

Препорачани производи