30%

фустан -1198

1.590,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1198

Опис

Материјал:
95% памук
 5% еластан

kandis crno

Детали

SKU
1198
Категории

Препорачани производи