фустан -1196

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1196

Опис

Материјал:
95% памук
 5% еластан

jntra

Детали

SKU
1196
Категории

Препорачани производи