31%

фустан -1195

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1195

Опис

Материјал: 

50% памук

 45% полиестер

 5% еластан

haris 1910

Детали

SKU
1195
Категории

Препорачани производи