31%

фустан -1194

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1194

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
kasadi sino

Детали

SKU
1194
Категории

Препорачани производи