31%

фустан -1193

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1193

Опис

Материјал:
 45% памук, 
50% полиестер,
 5% еластан
liza 1915

Детали

SKU
1193
Категории

Препорачани производи