35%

фустан -1192

1.090,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1192

Опис

Материјал: 65% памук, 5% еластин, 30% полиестер

brita

Детали

SKU
1192

Препорачани производи