31%

фустан -1191

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1191

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин


kasadi zeleno

Детали

SKU
1191
Категории

Препорачани производи