18%

фустан -1190

1.290,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1190

Опис

Материјал:
 70% памук, 
25% полиестер,
 5% еластан
jovana 1219

Детали

SKU
1190
Категории

Препорачани производи