31%

фустан -1184

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1184

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
deizi

Детали

SKU
1184
Категории

Препорачани производи