23%

фустан -1183

1.290,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1183

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
zafira

Детали

SKU
1183
Категории

Препорачани производи