37%

фустан -1179

990,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1179

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

gloria

Детали

SKU
1179

Препорачани производи