37%

фустан -1166

990,00 ден. 1.590,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1166

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин

teri sino

Детали

SKU
1166

Препорачани производи