35%

фустан -1164

1.090,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1164

Опис

Материјал: 50% памук, 45% полиестер, 5% еластин


katerina

Детали

SKU
1164

Препорачани производи