31%

фустан -1160

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1160

Опис

Материјал: 50% памук, 45% кожа, 5% еластин

krasi

Детали

SKU
1160
Категории

Препорачани производи