31%

фустан -1159

1.290,00 ден. 1.890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 1159

Опис

Материјал:
 80% памук, 
15% полиестер,
 5% еластан
kandis sino

Детали

SKU
1159
Категории

Препорачани производи